Więcej o uprawnieniach SEP G1, G2 i G3!

Zdobądź lepszą pracę dzięki uprawnieniom SEP G1, G2 lub G3!

Zastanawiasz się jak zdobyć lepszą pracę? Dzięki ukończonym szkoleniom typu SEP staniesz się atrakcyjnym pracownikiem na rynku pracy. Aby zdobyć uprawnienia typu SEP należy zapisać się na odpowiedni kurs typu SEP G1, G2 lub G3. Jak wyglądają kursy typu SEP?

Kursy typu SEP trwają 1-2 dni. Po ich zakończeniu przeprowadzany jest egzamin przed komisją państwową wydającą uprawnienia typu SEP. Warto zaznaczyć, że wydawane uprawnienia tzw. SEP G1, G2 i G3 nie są ważne bezterminowo. Ich ważność wynosi 5 lat. Po tym okresie należy odnowić posiadane uprawnienia. Zgodnie z obowiązującym prawem otrzymane uprawnienia są ważne nie tylko na terenie Polski, ale także w państwach członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej i państwach Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA). Dzieje się tak na podstawie regulacji dotyczących wzajemnej uznawalności uprawnień zawodowych w ramach umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym. Uznanie polskich uprawnień w tych krajach wymaga jednak uzyskania potwierdzenia kwalifikacji w kraju, w którym mamy zamiar zajmować się eksploatacją sieci oraz urządzeń.

Grupa KENA prowadzi profesjonalne szkolenia typu SEP G1, G2 i G3 czyli dające uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe. Warto podkreślić, że jako jedna z niewielu firm w Polsce umożliwiamy zdobycie absolutnie pełnego zakresu uprawnień typu SEP G1 (grupa 1 – pkt. 1-10), typu SEP G2 (grupa 2 – pkt. 1-10) typu SEP G3 (grupa 3 – pkt. 1-10). Sprawdź nas! Do zobaczenia na kursie!

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *